Gminna Rada Sportu w Kartuzach

Gminna Rada Sportu w Kartuzach: w składzie Artur Siódmiak [ZDJĘCIA]

Gminna Rada Sportu w Kartuzach zawiązała się w poniedziałek, 5 września. W jej składzie znalazł się Artur Siódmiak, były reprezentant Polski, a obecnie doradca ministra sportu. Zobacz zdjęcia!

rada-sportu-001_1200x800

Zdjęcie 1 z 25

Fot.: Waldek Kaiser

Spotkanie, na którym doszło do zawiązania Gminnej Rady Sportu w Kartuzach, zorganizowali pracownicy magistratu. Najważniejszym punktem zebrania był wybór zarządu. Doszło do niego po dość długiej dyskusji, która dotyczyła między innymi kwestii proceduralnych. 

Zobacz też: Puchar Bałtyku 2016: zawody nordic walking w Wielu [ZDJĘCIA]

Na kandydowanie do zarządu zgodzili się Dariusz Zelewski, Hanna Kajeta i Arkadiusz Blok. Zebrani zaakceptowali ich kandydatury. Przewodniczącym Gminnej Rady Sportu w Kartuzach został Dariusz Zelewski, wiceprzewodniczącym Arkadiusz Blok a sekretarzem – Hanna Kajeta

Reklamy

– Bardziej się boję niż cieszę – powiedział tuz po wyborze Dariusz Zelewski. – Stawiam na dialog i na pewno nie będę chciał, by to było przewodniczenie fasadowe – zapewniał nowo wybrany przewodniczący. 

W składzie Gminnej Rady Sportu w Kartuzach został Artur Siódmiak, były reprezentant Polski a obecnie doradca ministra sportu. 

Skomentuj: Gminna Rada Sportu w Kartuzach: w składzie Artur Siódmiak [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*