Gminna Nagroda „Sucovia” za rok 2015. Zgłoś kandydata!

Gminna Nagroda „Sucovia” za rok 2015. Zgłoś kandydata!

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie rozpoczął przyjmowanie propozycji kandydatur do nagrody za działalność wspierającą i sponsoringową. Gminna Nagroda „Sucovia” zostanie przyznana za rok 2015. Wnioski z uzasadnieniem można nadsyłać do 19 lutego.

 

 

Gminna Nagroda „Sucovia” przyznawana jest za osiągnięcia kulturalne, sportowe, społeczne, gospodarcze, edukacyjne. Jurorzy, decydując o nagrodzie, będą brać pod uwagę działalność kandydatów w roku kalendarzowym poprzedzającym przyznanie nagrody lub całokształt ich twórczości, działalności promocyjnej, sponsoringowej, wspierającej gminę. Laureaci nagrody uhonorowani zostaną statuetkę oraz pieniędzmi. Kwotę określi burmistrz Żukowa w specjalnym rozporządzeniu. 

Zobacz też: WOŚP 2016 w Żukowie. Zawodnicy policzyli się z cukrzycą [ZDJĘCIA]

Za działalność wspierającą i sponsoringową może – jak czytamy w regulaminie – być przyznana nagroda honorowa pod nazwą Gminna Nagroda „Sucovia” – Mecenas. W tej kategorii przyznaje się jedynie nagrodę rzeczową w formie statuetki.

Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać: organizacje pozarządowe, instytucje kultury, kluby sportowe,organy administracji publicznej, szkoły, media, przedsiębiorcy, a także osoby fizyczne. Wnioski, według wzoru dostępnego na stronie Ośrodka Kultury i Sportu w  Żukowie, należy składać osobiście w siedzibie OKiS-u, ul. Mściwoja 6, 83- 330 Żukowo lub przesłać pocztą bądź mailem na adres: okis@okis-zukowo.pl.  Termin mija 19 lutego 2016 roku. 

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 58 680 08 48.

Reklamy


Zobacz też: Gminna Nagroda „Sucovia” za rok 2015. Zgłoś kandydata!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*