Muza nad Jeziorkiem to jedno z największych imprez plenerowych w powiecie kartuskim fot. zKaszub.info

Coma i Farben Lehre na tegorocznej Muzie nad Jeziorkiem!

Wiemy już, kto wystąpi na tegorocznej Muzie na Jeziorkiem! W tym roku usłyszymy między innymi takie zespoły, jak: Farben Lehre oraz Coma!

Muza nad Jeziorkiem to jedna z największych imprez plenerowych w powiecie kartuskim fot. zKaszub.info
Muza nad Jeziorkiem to jedna z największych imprez plenerowych w powiecie kartuskim fot. zKaszub.info

Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie wyjawił, kto wystąpi na tegorocznej Muzie na Jeziorkiem. W tym roku czeka nas koncert m.in. zespołów The Djangos, Farben Lehre oraz Coma. 

Farben Lehre

 – Płocki zespół Farben Lehre powstał we wrześniu 1986 roku, z inicjatywy wokalisty Wojciecha Wojdy oraz perkusisty Marka Knapa. W pierwszym składzie znaleźli się również gitarzysta Robert Chabowski oraz basista Piotr Kokoszczyński. Do dnia dzisiejszego, przez historię kapeli przewinęło siłę łącznie 20 muzyków – czytamy na stronie zespołu. 

Reklamy

Znani z takich utworów, jak „Matura”, „Anioły i Demony”, czy „Kwiaty”, występowali wielokrotnie m.in. na Przystanku Woodstock. Doskonale znani są wszystkim fanom polskiej muzyki punkowej. 

Coma

Tutaj raczej nikomu zespołu przedstawiać nie trzeba. Coma to polski zespół rockowy założony w czerwcu 1998 roku w Łodzi. Nagrodzeni m.in. Fryderykami, nagrodą Eska Music Awards, czy „Złotym Bączkiem” na Przystanku Woodstock. Od początku z zespołem związany jest Piotr Rogucki, aktor i wokalista, który zasiadał m.in. w jury programu „Must Be the Music”. 

The Djangos

The Djangos to zespół inspirujący się kulturą reggae, a także łączący to z szeroko pojętą muzyką światową. Istnieją stosunkowo nie długo, bo od 2014 roku. Jednak, jak sami o sobie mówią, jest to „niekonwencjonalny, pełen optymizmu życiowego skład”.

Muza nad Jeziorkiem już 18 sierpnia w Żukowie! Przypomnijmy, że podczas wydarzenia, oprócz samych koncertów, czeka nas także wiele innych atrakcji, m.in. eksplozja kolorów. 

Czytaj też: Muza nad Jeziorkiem 2016 [ZDJĘCIA]

2 komentarze

  1. Według informacji, które udostępnił organizator – ok. 22:00

  2. Czy ktoś wie o której gra Coma?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*