Gmina Żukowo: zapłać podatek tam, gdzie mieszkasz

Ulotki z informacją odnośnie przekazywania podatku gminie Żukowo otrzymali wszyscy mieszkańcy Banina, którzy przyszli do Sali OSP na poniedziałkowe spotkanie z władzami gminy. To właśnie w Baninie mieszka bardzo dużo osób niezameldowanych na terenie gminy Żukowo.

ulotka_podatkowa_zukowo_1

Obraz 1 z 2

Fot.: A. Stojowska

To bardzo istotna informacja dla wszystkich, którzy w najbliższym czasie będą rozliczać swoje pity, a są niezadowoleni z sytuacji w swoim miejscu zamieszkania.

Zobacz też:  Bon opiekuńczy dla zameldowanych w gminie Żukowo

– Zachęcam wszystkich mieszkańców Banina i nie tylko, aby wskazywali gminę Żukowo, jako miejsce zamieszkania – apelował Witold Szmidtke, Przewodniczący Rady Miejskiej. – To z pewnością poprawi budżet i da nowe możliwości – zapewniał przewodniczący.

W ulotce między innymi napisano: „Budowa dróg, chodników, czy kanalizacji możliwa jest pod warunkiem, że do budżetu gminy będą spływały pieniądze z podatków. Wystarczy, że w formularzu ZAP-3 wpiszesz Gminę Żukowo, jako miejsce zamieszkania. Dzięki temu Twoje podatki będą wpływały tam, gdzie rzeczywiście mieszkasz i nie musisz przy tym mieć meldunku!” 

„Drodzy mieszkańcy, działajmy lokalnie – 1 % to naprawdę dużo!”

Skomentuj: Gmina Żukowo:  zapłać podatek tam, gdzie mieszkasz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*