Gmina Chmielno na targach Agrotravel 2016 w Kielcach [ZDJĘCIA]

Gmina Chmielno na targach Agrotravel 2016 w Kielcach [ZDJĘCIA]

Gmina Chmielno promowała się na VIII Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystki AGROTRAVEL 2016, które od 8 do 10 kwietnia 2016 roku odbywały się w Kielcach.

chmielno_agrotraavel_kielce_056_n

Zdjęcie 1 z 7

GOK Chmielno

Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie do udziału w targach Agrotravel zaproszony został przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Ofertę turystyczną gminy prezentował na nieodpłatnie udostępnionym miejscu na ministerialnym stoisku.

Zobacz też: Chmielno na I Ogólnopolskim Kongresie Wiosek Tematycznych

Targowym gościom chmielnianie prezentowali walory przyrodniczo-środowiskowe i szlaki turystyczne biegnące przez gminę oraz kulturę i sztukę ludową Kaszub. Nie zapomnieli o konkursach i degustacji potraw rybnej kuchni kaszubskiej. 

Chmielno – Kaszubska Wioska Rybacka, była jedną z pięciu wiosek tematycznych na ministerialnym stoisku, a obok wioski truskawkowej i wioski tabakowej – jedną z trzech z powiatu kartuskiego.  

Targi Agrotravel odwiedziło ponad 20 tys. gości. Mieli oni okazję zapoznać się z propozycjami spędzenia wolnego czasu na wsi, prezentowanymi przez ponad 130 wystawców z kraju i zagranicy.

Skomentuj: Gmina Chmielno na targach Agrotravel 2016 w Kielcach [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*