Gm. Kartuzy. Podpisano umowy na realizację remontów dróg w sołectwach

Gm. Kartuzy. Podpisano umowy na realizację remontów dróg w sołectwach

W ubiegłym tygodniu burmistrz Kartuz Mieczysław G. Gołuński podpisał umowy z przedstawicielami przedsiębiorstw, które wygrały przetarg na realizację remontów dróg gruntowych w sołectwach w 2023 roku.

Zadanie podzielono na trzy części. Każdą z nich wykona inna firma. Świadczeniem usług w zakresie bieżących remontów gminnych dróg gruntowych z wykorzystaniem maszyn budowlanych wraz z obsługą operatorską na terenie sołectw: Bącz, Głusino, Mirachowo, Nowa Huta, Sianowo, Staniszewo, Stara Huta i Kolonia zajmie się Gminne Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe sp. z o.o. ze Sławek za kwotę 44 095,50 złotych.

Część drugą, która obszarem obejmuje sołectwa Kiełpino, Mezowo, Borowo, Dzierżążno, Sitno, Kaliska, Brodnica Dolna i Brodnica Górna zrealizuje Z.T.H.U. „UKS” Józef Płotka za kwotę 43 173 złote.

Reklamy

Z kolei remontami na terenie sołectw Łapalice, Prokowo, Pomieczyńska Huta, Sianowska Huta, Ręboszewo, Smętowo, Kosy, Grzybno oraz miasto Kartuzy zajmie się firma Usługi Transportowe Red-Trans Jerzego Arenta, która podejmie się tego zadania za kwotę 39 298, 50 złotych.

Urząd Miejski w Kartuzach (Oprac. A.B.)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*