Głusino. 18-latek stracił panowanie nad autem. „Wylądował” na drzewie

Głusino. 18-latek stracił panowanie nad autem. „Wylądował” na drzewie

Wczoraj wieczorem policjanci z kartuskiej drogówki pracowali na miejscu wypadku drogowego w Głusinie (gm. Kartuzy). Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 18-letni kierowca audi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, następnie uderzył w przydrożne drzewo. Czy był „pod wpływem”?

Wczoraj przed godziną 19 dyżurny kartuskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Głusinie (gm. Kartuzy). Na miejsce natychmiast zadysponowano patrol policji oraz służby ratunkowe.

Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 18-letni kierowca audi najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem, w skutek czego zjechał na prawe pobocze, a następnie uderzył w przydrożne drzewo.

Reklamy

Jak się okazało, mężczyzna był pod wpływem alkoholu, miał w swoim organizmie 0,8 promila oraz nie posiadał uprawnień do kierowania. W skutek zdarzenia i odniesionych obrażeń 18-latek został przewieziony do szpitala.

Funkcjonariusze wykonali oględziny pojazdu, oględziny miejsca wypadku drogowego, dokumentację fotograficzną oraz szkic sytuacyjny. Ponadto od rana kartuscy policjanci pracowali już na 3-ech innych zdarzeniach drogowych. Więcej informacji wkrótce.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*