Fot.: Rebelia Kartuzy/Gala Kickboxingu DFN w Kwidzynie

Gala Kickboxingu DFN w Kwidzynie: walczyli Arent, Bigus i Rasch [ZDJĘCIA]

Gala Kickboxingu DFN w Kwidzynie odbyła się 18 lutego. W turnieju udział wzięło trzech zawodników Rebelii: Bartłomiej Arent, Nikodem Bigus i Patryk Rasch. Zobacz zdjęcia!

Gala_Kickboxingu_DFN_Kwidzyn_001

Zdjęcie 1 z 8

Fot.: Rebelia Kartuzy

Gala Kickboxingu DFN w Kwidzynie: Bartłomiej Arent 

Pierwszy w ringu stanął Bartłomiej Arent – 71 kg  LOW-KICK, który po bardzo ciężkim pojedynku z miejscowym zawodnikiem Arkadiuszem Bieszczad doznał porażki.

 

Zobacz też:  Sławomir Toczek w TV z Kaszub opowiada o Pudzianie i zawodach [WIDEO]

Gala Kickboxingu DFN w Kwidzynie: Nikodem Bigus

Jako drugi na ring wszedł Nikodem Bigus 75 kg LOW-KICK. W pierwszej rundzie Nikodem uzyskał niewielką przewagę nad zawodnikiem ze Starogardu Gdańskiego Damianem Knopą.  W kolejnej rundzie Bigus posłał pierwszy raz na deski rywala.  Kartuzjanin zdominował trzecią rundę, zdewastował twarz przeciwnika, posyłając go powtórnie na matę.

Gala Kickboxingu DFN w Kwidzynie: Patryk Rasch

Niezwykle emocjonująca byłą walka Patryka Rascha 91 kg K1.  W pierwszej rundzie zawodnicy się wzajemnie badali. Rasch odpowiadał na zaczepki zawodnika z Kwidzyna Daniela Czajki. Druga runda podobnie, jak pierwsza, rozgrywała się w spokojny sposób. Wojownicy zadawali sobie na wzajem dużo ciosów prostych, które kończyły lowkicki.

Kulminacyjnym punktem starcia był początek trzeciej rundy, kiedy po akcji przeciwnika Patryk kopnął w głowę kwidzyniaka, który już nie podniósł się do walki. Było to efektowne zwycięstwo przez K.O.

 

Gala Kickboxingu DFN w Kwidzynie: zdaniem trenera

Zawodnicy z Kartuz swoje przygotowania do gali rozpoczęli jesienią mówi – Patryk Zaborowski. – Wraz z kadrą szkoleniową podeszli poważnie do tematu, trenując 2 razy dziennie i uzupełniając treningi sparingami z zawodnikami z innych klubów. Do sukcesu w dużej mierze przyczynił się trening na nowoczesnej sali i pełnowymiarowym ringu Kaszubskiego Centrum Walki. Bardzo dobrze rozpoczęliśmy rok 2017 ,co napawa wielkim optymizmem. Za Dwa tygodnie wyruszamy na MP W K1 do Legnicy natomiast za 5 tygodni będziemy gospodarzem MP Kick-light – zapowiada trener.

Reklamy


Skomentuj: Gala Kickboxingu DFN w Kwidzynie: walczyli  Arent, Bigus i Rasch [ZDJĘCIA]

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*