Ferie w Chmielnie: „Nocna Kraina” w GOKSiRze [ZDJĘCIA]

Ferie w Chmielnie: „Nocna Kraina” w GOKSiRze [ZDJĘCIA]

Tegoroczne ferie w GOKSiRze w Chmielnie zostały zatytułowane „Nocna Kraina”. I to nie bez powodu. Pierwszym tygodniem bowiem zawładnęły ptaki nocy – sowy, a drugim – kosmos.

ferie_chmielno_001

Zdjęcie 1 z 34

GOKSiR Chmielno

Podczas zajęć, które odbywały się w pierwszych dniach ferii pracownicy GOKSiR-u w Chmielnie codziennie urozmaicali czas bajkami , zabawami z animatorem, zumbą. Dodatkowo zorganizowali wyjazd do kina w Cieplewie. W piątek zaś dzieciaki spojrzały prawdziwej sowie w oczy i przygotowały piękne sówki z masy solnej.

Zobacz też: TV z Kaszub: Zbigniew Roszkowski „na dywaniku” [WIDEO]

Drugi tydzień rozpoczął się kosmiczną odyseją! Do Chmielna zawitało bowiem przenośne planetarium z Zabrza. Dzieciaki poznały historię wszechświata! – Starałyśmy się, by oferta ferii była ciekawa dla każdego, by zajęcia były kreatywne i pełne magii – przekonuje Katarzyna Puzdrowska z GOKSiR Chmielno. – Trudno dziś zainteresować dzieci na tyle, by odłożyły smartphone czy tablet choćby na moment – zauważa pracownica ośrodka kultrury.

Reklamy

We wtorek kolejne zajęcia. Będą ciekawe eksperymenty, w środę – wystartują ekologiczne rakiety, w czwartek – teatrzyk, a w piątek – czas dzieciom umili nam animatorka – Dominika Rutkowska.

Skomentuj: Ferie w Chmielnie: „Nocna Kraina” w GOKSiRze [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*