Czy kalkulatory OC rzeczywiście pomagają obniżyć cenę ubezpieczenia OC?

Czy kalkulatory OC rzeczywiście pomagają obniżyć cenę ubezpieczenia OC?

Chciałbyś płacić mniej za swoją polisę komunikacyjną? Jest na to sprawdzony sposób! Poznaj działanie kalkulatora OC i sprawdź, jak możesz obniżyć cenę ubezpieczenia pojazdu. Zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale również czas! Zajrzyj do tekstu.

Ubezpieczenie OC jest w Polsce obowiązkowe, a kara za brak ważnej polisy może wynieść nawet kilka tysięcy! Dlatego nie warto ryzykować i postępować niezgodnie z prawem – zakup OC to obowiązek każdego kierowcy! Inaczej jest w przypadku drugiego ubezpieczenia komunikacyjnego, a mianowicie autocasco. AC jest dobrowolne, a jego zakres różni się w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego. Znalezienie najkorzystniejszej polisy i porównanie wysokości składek ułatwi Ci kalkulator ubezpieczenia OC, np. https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-ac/kalkulator-oc-ac Co to takiego i dlaczego możesz oszczędzić, korzystając z niego?

Kalkulator ubezpieczenia OC

Czy wiesz, że nawet 100 000 kierowców w Polsce nie posiada ważnego OC? Takie informacje przedstawił Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny (UFG). Można przypuszczać, że głównym powodem są wysokie ceny polisy, które zniechęcają kierowców do zakupu obowiązkowego ubezpieczenia. Z pomocą przychodzi kalkulator ubezpieczenia OC. To internetowa porównywarka ofert ubezpieczeń komunikacyjnych dostępnych na polskim rynku. Po wpisaniu odpowiednich danych dotyczących kierowcy, współwłaściciela pojazdu, pojazdu oraz historii ubezpieczeniowej otrzymasz zestawienie ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.

Porównanie kilkuset ofert

Kupując ubezpieczenie OC, zapewne idziesz najprostszą ścieżką – przedłużasz umowę z obecnym towarzystwem ubezpieczeniowym, wybierasz pierwszą lepszą ofertę lub udajesz się osobiście do najbliższego oddziału ubezpieczyciela. Przez swoje lenistwo nie jesteś w stanie sprawdzić, ile zapłacisz u konkurencji! I wcale nie musisz dzwonić do kilku ubezpieczycieli czy czekać w kolejkach w oddziałach czy punktach sprzedaży. Korzystając z kalkulatora ubezpieczenia OC otrzymasz oferty od kilkudziesięciu ubezpieczycieli! Będziesz miał wszystko przedstawione w jednym miejscu. Podczas zakupu ubezpieczenia OC warto byś się kierował tylko i wyłącznie ceną, ponieważ każde towarzystwo ma taki sam zakres polisy!

Ubezpieczenia dodatkowe

Jeśli zależy Ci na szerszej ochronie, to nie będzie z tym żadnego problemu. Uzupełniając pola kalkulatora ubezpieczenia OC, możesz zaznaczyć, że jesteś zainteresowany również np. autocasco. W finalnym zestawieniu ofert znajdziesz więc polisy OC wraz z NNW oraz AC. Jeśli chcesz poznać ofertę bliżej, wystarczy, że klikniesz w pole Szczegóły polisy, by zapoznać się z zakresem ubezpieczenia. Dzięki temu porównasz, jaki jest zakres terytorialny obejmujący powstałe szkody, jakie są limity holowania pojazdu po wypadku, napraw oraz poznasz wszelkie usługi dodatkowe wchodzące w skład ubezpieczenie autocasco. 

Reklamy


Tańsze ubezpieczenie komunikacyjne

Kalkulator ubezpieczenia OC pozwoli Ci zaoszczędzić na zakupie tego produktu. Przede wszystkim towarzystwa ubezpieczeniowe udostępniają korzystniejsze oferty w sieci, a te umieszczone w porównywarce są na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu uwzględniane są wszelkie promocje, rabaty i bonusy. Zakup przez internet jest dla ubezpieczyciela po prostu na rękę – nie musisz angażować przy tym doradcy, dzwonić na infolinię i zajmować czas rozmową czy odwiedzać konsultantów osobiście w oddziałach. Transakcja online odbywa się automatycznie, dlatego w sieci znajdziesz atrakcyjne ceny polis komunikacyjnych.

Ile kosztuje korzystanie z kalkulatora ubezpieczenia OC?

Odpowiedź na te pytanie może Cię miło zaskoczyć. Korzystanie z kalkulatora ubezpieczenia OC jest całkowicie darmowe! Jedyne czym musisz dysponować, to dostęp do urządzenia z internetem, za pomocą którego skorzystasz z kalkulatora.

Jak widzisz, kalkulator OC to same plusy. To narzędzie, dzięki któremu w szybki i prosty sposób zakupisz polisę obowiązkową oraz wszelkie inne, dobrowolne ubezpieczenia. Dodatkowo możesz na tym zyskać atrakcyjną wysokość składki i zaoszczędzić pieniądze!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*