Dostęp do zniżek dzięki Karcie Mieszkańca Gminy Żukowo

Dostęp do zniżek dzięki Karcie Mieszkańca Gminy Żukowo

Gmina Żukowo wprowadza Kartę Mieszkańca. To program, który ma ułatwić mieszkańcom gminy dostęp do różnego rodzaju usług poprzez system zniżek, ulg i preferencji wśród branży turystycznej, lokali gastronomicznych, hoteli, obiektów kulturalnych i sportowych.

„Karta Mieszkańca” wydawana będzie od 15 lipca. Zgodnie z regulaminem otrzymać będą mogli ją ci, którzy mieszkają w gminie Żukowo i tu płacą podatki. Karta wydawana będzie w Referacie Promocji i Komunikacji Społecznej, przez Zespół ds. Promocji w pokoju nr 42, I piętro Urzędu Gminy w  Żukowie przy ul. Gdańskiej 52. Aby ją otrzymać należy okazać formularz PIT za poprzedzający rok z potwierdzeniem rozliczenia podatku w gminie Żukowo lub potwierdzenie elektroniczne (UPO) oraz złożyć wniosek o wydanie Karty. Szczegóły znajdują się w Regulaminie zamieszczonym na stronie internetowej www.zukowo.pl oraz na BIP.

Przedsiębiorców z terenu gminy Żukowo organizatorzy zapraszają do przyłączenia się do programu jako partnerzy i oferowania swoich usług na preferencyjnych warunkach posiadaczom Karty Mieszkańca. Lista instytucji i firm, które włączą się do programu zamieszczona jest na stronie gminy Żukowo (Sprawdź – TUTAJ). Jednak zgłoszenia do programu będą przyjmowane przez cały czas jego trwania (czyli zgodnie z regulaminem do odwołania funkcjonowania Karty Mieszkańca). Warunkiem przystąpienia do programu jest złożenie wypełnionej deklaracji. Każdy partner otrzyma naklejkę do umieszczenia w widocznym punkcie lokalu, informującą że przystąpił do programu. Wysokość zniżek, ulg i preferencji, czas ich obowiązywania, sposób naliczania określa przedsiębiorca, który przystąpi do programu. Szczegóły zniżek, rabatów oraz innych korzyści będą uaktualniane na bieżąco. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Wszelkie zapytania można kierować na maila: b.bujnowska@zukowo.pl lub telefonicznie: 58 685 83 68.

PRZYDATNE INFORMACJE:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*