obiad z Andrzejem Sewerynem

Chcesz zjeść obiad z Andrzejem Sewerynem? Weź udział w licytacji!

Obiad z Andrzejem Sewerynem wystawił na licytację Przemek Szaliński, znany ze swojej działalności charytatywnej mieszkaniec Gdańska. Dochód z akcji zostanie przeznaczony na wsparcie bardzo chorego dziecka.

Fot.: mat. organizatora
Przemek Szaliński działalność charytatywną rozpoczął w 2007 roku. Miał wtedy 15 lat. Impulsem było zetknięcie się w gimnazjum z Markiem, który na świat przyszedł z dziecięcym porażeniem mózgowym czterokończynowym. 

Zobacz też: Somonino ratuje Olę! [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA]

Przemek Szaliński do organizowanych przez siebie akcji zaprasza znanych muzyków, satyryków, aktorów, polityków, sportowców itp. Z jego zaproszenia skorzystali między innymi Znigniew Wodecki, Cezary Żak,  Krzysztof Globisz, Paweł Małaszyński, Jerzy Radziwiłowicz, Bartłomej Topa, Jerzy Kryszak, Zbigniew Zamachowski, Anna Wyszkowni i wiele innych osób znanych z telewizyjnych ekranów i czołówek gazet. 

Reklamy

Obecnie Przemek Szaliński prowadzi akcję ZJEDZ Z GWIAZDĄ. W jej trzeciej odsłonie zgodził się wziąć udział Andrzej Seweryn, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, który stworzył znakomite kreacje w takich filmach, jak: np.: „Ziemia obiecana”, „Pan Tadeusz”, „Zemsta”, „Kto nigdy nie żył…”, Różyczka”, „Sęp”, „Ogniem i mieczem”, „Prymas. Trzy lata z tysiąca”. 
Dochód z aukcji – jak zapewnia Przemek Szaliński – zostanie przekazany na rzecz 13-letniego Marcina z porażeniem mózgowym, wodogłowiem, paraliżem prawej strony ciała, padaczką. Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną m. in. zapewnienie codziennej rehabilitacji chłopca.
Obiad zwycięzca aukcji zje z Andrzejem Sewerynem w wyjątkowym miejscu – Zatoce Sztuki, z widokiem na molo w Sopocie!
Aukcja trwa od 5 do 18 marca 2016. Może w niej wziąć udział każdy! Osoba prywatna, firma lub znajomi (dwie osoby)
Tu możesz licytować:  http://allegro.pl/andrzej-seweryn-obiad-sopot-przemek-dzieciom-i6034863839.html  

Skomentuj: Chcesz zjeść obiad z Andrzejem Sewerynem? Weź udział w  licytacji! 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*