Był poszukiwany listem gończym. Złapano go i jego brata z narkotykami

Był poszukiwany listem gończym. Złapano go i jego brata z narkotykami

Wczoraj kartuscy kryminalni zatrzymali 23-latka, który był poszukiwany listem gończym za przestępstwa zniszczenia cudzego mienia oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Ponadto mężczyzna miał przy sobie i w miejscu zamieszkania łącznie ponad pół kilograma amfetaminy oraz nieznaczną ilość marihuany. Ponadto policjanci zatrzymali jego 26-letniego brata, który również miał przy sobie amfetaminę. Poszukiwany listem gończym mężczyzna najbliższe 2 lata i 6 miesięcy spędzi w areszcie.

Na podstawie informacji uzyskanych podczas pracy operacyjnej, kartuscy kryminalni zatrzymali 23-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym do odbycia kary 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna był poszukiwany za przestępstwa zniszczenia cudzego mienia oraz posiadania znacznej ilości narkotyków.

Razem z 23-latkiem policjanci zatrzymali jego 26-letniego brata, który miał przy sobie nieznaczną ilość amfetaminy. Ponadto funkcjonariusze przy poszukiwanym listem gończym 23-latku oraz w jego miejscu zamieszkania znaleźli narkotyki o łącznej wadze 530 gramów amfetaminy oraz nieznaczną ilość marihuany.

Reklamy

Dodatkowo w trakcie przeszukania mieszkania 23-latka policjanci oprócz narkotyków zabezpieczyli wagę elektroniczną, woreczki strunowe oraz pieniądze w kwocie 2800 złotych.

Dzisiaj 23-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego oraz jego 26-letni brat zostali przesłuchani. 26-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a jego 23-letni brat zarzut posiadania znacznej ilości, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Dodatkowo poszukiwany listem gończym mężczyzna zostanie przewieziony do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 2 lata i 6 miesięcy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*