Bieg Lesoków w Szemudzie [ZDJĘCIA]

Bieg Lesoków w Szemudzie odbył się w sobotę, 11 czerwca na dziesięciokilometrowej trasie. Rywalizację wygrał zawodnik z numerem 1 – Łukasz Kujawski. Dystans przebiegł w czasie 0:32:28. Zobacz zdjęcia.

Bieg_lesokow_Szemud-014_800x537

Zdjęcie 2 z 294

Bieg Lesoków w Szemudzie na starcie zgromadził ponad 300 zawodników. Nim biegacze wybiegli na 10-kilometrową trasę odbyły się biegi towarzyszące dla dzieci.

Pierwszy na metę wpadł Łukasz Kujawski z czasem  0:32:28. Tum po nim linię mety przekroczył Michał Rolbiewski, któremu pokonanie 10 km zajęło 0:32:50. Trzeci był Robert Sadowski (0:33:08).

Spośród pań dystans Biegu Lesoków w Szemudzie najszybciej przebiegła Aleksandra Grabias (0:43:09). Na drugim miejscu bieg ukończyła Małgorzata Górska (0:43:53), a na trzecim – Agnieszka Dudek (0:43:58).

Skomentuj: Bieg Lesoków w Szemudzie [ZDJĘCIA]