Bieg dla Par – nowość podczas Biegu Arasmusa!

W tegorocznym programie Biegu Arasmusa nie zabraknie nowości! Jedną z nich ma być emocjonujący Bieg dla Par. Do trzeciej odsłony największego święta sportowego na Kaszubach, pozostały 4 miesiące, a przygotowania coraz bardziej nabierają rozpędu.

Bieg dla Par w ramach Biegu Arasmusa w Kiełpinie to nie zwykła okazja do dobrej zabawy i integracji fot. mat. organizatora
Bieg dla Par w ramach Biegu Arasmusa w Kiełpinie to nie zwykła okazja do dobrej zabawy i integracji fot. mat. organizatora

Nowość – Bieg dla Par

W biegu dla Par do pokonania dystans tylko 300m, ale…. ze swoją wybranką czyli Żoną lub Narzeczoną techniką „na barana”. Łączie prawo startu będzie miało 45 par, które najpierw w szranki staną w biegach eliminacyjnych. Cztery najlepsze pary z każdej serii zmierzą się ze sobą.

Pełna zabawy, uśmiechu i dobrych emocji sportowa zabawa przyciągnie na start ma zintegrować pary.

Cenne nagrody dla najlepszych

Pary będą ze sobą rywalizować o wspaniałe nagrody – m.in. pobyt dla dwojga w hotelu Astor Jastrzębia Góra, sprzęt sportowy, rtv, agd i wiele innych. 

Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na wspólny pakiet sportowy i piękne medale.

Zgłoś swój udział w zawodach Bieg dla Par
Zgłoś swój udział w zawodach Bieg dla Par

Zgłoszenia już od 12 maja

Zgłoszenia startują 12 maja o godzinie 12:00 i będą dostępne pod adresem https://elektronicznezapisy.pl/event/2834.html

Warto dodać, że w biegu głównym na dystansie 5km jest już blisko 300 zawodników na liście startowej! Zgłoszenia potrwają do 31 sierpnia lub wyczerpania limitu, który ustalono na 800 biegaczy.

Szczegóły na stronie www.biegarasmusa.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*