Bezpłatne treningi kolarskie dla triathlonistów

Ruszają bezpłatne treningi kolarskie dla triathlonistów. Ich celem będzie przygotowanie zawodników do startu w zawodach Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife. Zajęcia poprowadzi Piotr Netter.

Bezpłatne treningi
fot. domena publiczna/ Bezpłatne treningi

Bezpłatne treningi będą się odbywać co drugą niedziele o 8.00: 2 lipca, 16 lipca, 30 lipca. Udział w nich wziąć mogą uczestnicy o różnym stopniu zaawansowania. Miejscem zbiórki będzie parking przy ul. Kartuskiej, w pobliżu skrzyżowania Morskiej z Kartuską.

Wyjazd o 8.00, a powrót przewidywany po około 2h 30 min. Uczestnicy pokonają 65 km, w tym 58 km trasą Enea IRONAMN 70.3 Gdynia powered by Herbalife. Udział w treningu jest bezpłatny, i otwarty dla wszystkich chętnych. Zawodnicy zostaną podzieleni na ok. 20 osobowe grupy o różnym stopniu zaawansowania. 

Zobacz także: Bieg „Wyprzedź z nami raka” w Rumi: wystartowało około 300 biegaczy [ZDJĘCIA]

Bezpłatne treningi prowadzone przez Piotra Nettera, byłego trenera kadry narodowej rozpoczną się 30 lipca. 
Treningi pływackie sailfish swimnights, które organizujemy już kolejny rok, cieszą się wśród zawodników ogromną popularnością. Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw potrzebom uczestników Enea IRONMAN 70.3 Gdynia powered by Herbalife i zapraszamy na cykl treningów kolarskich – mówi Michał Drelich, dyrektor zawodów. – Wiemy, że do Gdyni przyjedzie wielu debiutantów. Poprzez wspólne treningi chcemy pomóci im przygotować się do startu i zapoznać się z trasą wyścigu – dodaje.

Skomentuj: Bezpłatne treningi kolarskie dla triathlonistów

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*