Babi Dół. Śmiertelny wypadek na drodze. Nie żyje 24-letni mężczyzna

Babi Dół. Śmiertelny wypadek na drodze. Nie żyje 24-letni mężczyzna

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w w Babim Dole (gm. Żukowo). Jak wstępnie ustalono, kierujący fiatem na prostym odcinku drogi z nieustalonej przyczyny zjechał na prawe pobocze, dachował i uderzył w drzewo. Niestety, w wyniku zdarzenia zginął 24-latetni mężczyzna. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę za kierownicą.

Wczoraj przed godziną 21 dyżurny kartuskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze krajowej  nr 20 w miejscowości Babi Dół (gm. Żukowo). Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

Mundurowi, którzy pracowali na miejscu, ustalili wstępnie, że kierujący fiatem, jadący od strony Żukowa w kierunku Kościerzyny, na prostym odcinku drogi z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze, gdzie dachował i uderzył w drzewo.

Reklamy

Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń na miejscu zmarł 24-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego. Funkcjonariusze, wyjaśniając okoliczności na miejscu, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca wypadku oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Pojazdy, na polecenie prokuratora, zostały zabezpieczone do szczegółowych oględzin.

Policja informuje, że trwają prace nad ustawieniem urządzenia do odcinkowego pomiaru prędkości na drodze Babi Dół – Borcz w związku z licznymi zdarzeniami drogowymi w tym miejscu.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*