Absolutorium dla Zarządu Powiatu Kartuskiego fot. Piotr Chistowski / zKaszub.info

Jest absolutorium dla Zarządu Powiatu Kartuskiego za rok 2017

Jednogłośnie zagłosowano „za” udzieleniem absolutorium Zarządu Powiatu Kartuskiego za wykonanie budżetu na 2017 rok. Radni nie mieli uwag.

Absolutorium dla Zarządu Powiatu Kartuskiego fot. Piotr Chistowski / zKaszub.info
Absolutorium dla Zarządu Powiatu Kartuskiego fot. Piotr Chistowski / zKaszub.info

Na dzisiejszej sesji Rady Powiatu najważniejszym punktem obrad było udzielenie absolutorium dla Zarządu Powiatu Kartuskiego za wykonanie budżetu na 2017 roku. Nikt z radnych nie wnosił uwag, ani nie miał pytań. Jednomyślnie zagłosowano za udzieleniem absolutorium. 

– Chciałabym serdecznie podziękować za kolejny wspólny rok, który za nami. Dziękuję całej radzie za zaufanie naszej codziennej pracy. Serdecznie dziękuję zarządowi za merytoryczną i dobrą współpracę, a także wszystkim pracownikom – dziękowała Starosta Janina Kwiecień. – Szczególnie serdecznie dziękuję Zofii Walkowiak, naszemu skarbnikowi. Jest nadzwyczajnym skarbnikiem. Podziękowania należą się również sekretarzowi Radosławowi Pekowi za ogromne, merytoryczne wsparcie w codziennej pracy oraz naszym radcom prawnym – podkreślała. 

Reklamy

Rada Powiatu Kartuskiego na czele z Mieczysławem Woźniakiem złożyła gratulacje na ręce zarządu fot. P.Chistowski / zKaszub.info

Budżet 2017

Ponad 8 milionów złotych na inwestycje, 119 108 854, 69 zł po stronie dochodów i 117 348 072, 88 zł po stronie wydatków. Tak kształtował się budżet powiatu kartuskiego w 2017 roku. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*