Chińczycy w Kartuzach pojawili się we wtorek, 21 czerwca. Ponad dwudziestoosobowa delegacja z prefektury Qiandongnan przybyła do stolicy Szwajcarii Kaszubskiej, by podpisać list intencyjny w sprawie współpracy w powiatem.
Zobacz też: Sesja Rady Powiatu Kartuskiego: absolutorium dla zarządu [ZDJĘCIA]
Chińczycy do Kartuz przybyli po południu. Po powitaniu w urzędzie zwiedzili między innymi miejscową kolegiatę. Zajrzeli również do Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku.
Skomentuj: Chińczycy w Kartuzach: podpisanie listu intencyjnego [ZDJĘCIA]
![Chińczycy w Kartuzach: podpisanie listu intencyjnego [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/06/Chinczycy-w-Kartuzach-podpisanie-listu-intencyjnego-ZDJECIA.jpg)


![Sesja Rady Gminy w Żukowie: żaden z nauczycieli nie straci pracy, ale etatów będzie mniej! [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/02/Sesja-Rady-Gminy-w-Zukowie-zaden-z-nauczycieli-nie-straci-pracy-ale-etatow-bedzie-mniej!-ZDJECIA-150x150.jpg)




![Szkoła w Baninie z miasteczkiem ruchu drogowego [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/05/Szkola-w-Baninie-z-miasteczkiem-ruchu-drogowego-ZDJECIA-150x150.jpg)

Najnowsze komentarze