Żukowscy dzielnicowi odwiedzili przedszkole „Oxfordzik”

Żukowscy dzielnicowi odwiedzili przedszkole „Oxfordzik”

W ubiegłym tygodniu przedszkolaków „Oxfordzika” z Tuchomia (gm. Żukowo) odwiedzili wyjątkowi goście. Byli to dzielnicowi z Komisariatu Policji w Żukowie. Funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o tym, jak bezpiecznie spędzić czas letni oraz przedstawili zawód policjanta. Największą atrakcją dla dzieciaków były policyjne kajdanki i inne elementy niezbędne do codziennej służby.

Bezpieczeństwo dzieci to zagadnienie bardzo istotne w pracy policyjnych dzielnicowych oraz specjalistów zajmujących się profilaktyką. Wizyty funkcjonariuszy w szkołach oraz przedszkolach na stałe wpisały się w kalendarz pracy mundurowych. Funkcjonariusze odwiedzają najmłodszych, aby w sposób przestępny i zrozumiały edukować dzieci na temat bezpieczeństwa.

W ubiegłym tygodniu żukowscy dzielnicowi odwiedzili przedszkole „Oxfordzik” w Tuchomiu (gm. Żukowo). Dzieciaki z ogromną radością przyjęły funkcjonariuszy, którzy w atmosferze zabawy uczyli najmłodszych bezpieczeństwa w czasie letnim.

Reklamy

Jednym z kluczowych tematów było noszenie elementów odblaskowych. Na koniec spotkania mundurowi pozwolili dzieciom przymierzyć kajdanki oraz zaprezentowali radiowóz. Przedszkolaki odwdzięczały się uśmiechami i wyrazami sympatii.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*