Żukowo. Policja zaprasza na debatę społeczną

Żukowo. Policja zaprasza na debatę społeczną

Komendant Komisariatu Policji w Żukowie zaprasza mieszkańców na debatę społeczną. Spotkanie odbędzie się 5 grudnia o godz. 18 w Centrum Kultury „Spichlerz” w Żukowie.

Policjanci z Żukowa zapraszają na debatę społeczną mieszkańców gminy, która odbędzie się 5 grudnia o godz. 18 w Centrum Kultury „Spichlerz” w Żukowie.

Debata ma charakter otwartego spotkania, na które Komendant Komisariatu Policji w Żukowie zaprasza wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby włączyć się do dyskusji na temat zapewnienia bezpieczeństwa.

Reklamy

Jednym z podstawowych celów, realizowanych przez Komendę Powiatową Policji w Kartuzach, jest coraz szersze uspołecznienie działań policji. Jedną z metod jest organizowanie debat społecznych, opartych na budowaniu atmosfery zaufania oraz dialogu z mieszkańcami, w celu rozwiązywania istniejących problemów w zakresie bezpieczeństwa.

Głównym tematem spotkania będą zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa w miejscach publicznych i miejscu zamieszkania. Wszystkich chętnych do dyskusji zapraszamy na debatę.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*