Złote gody w Żukowie świętowały 32 małżeństwa. Uroczystość, podczas której jubilaci uhonorowani zostali medalami, odbyła się w czwartek, 8 grudnia w restauracji „Gryf”. Zobacz zdjęcia!
Małżeństwa otrzymały również drobny upominek, kwiaty i albumy. Kolejnym miłym akcentem była symboliczna lampka szampana przy której odśpiewano gromkie sto lat.
Uroczystość przebiegła w bardzo ciepłej atmosferze. Dla wszystkich przygotowano smaczny obiad, ciasto i kawę. Rozrywkę zapewniła śpiewająca Monika Dejk – Ćwikła przy akompaniamencie swojego taty oraz wokalistka Iga Pobłocka. Jubilaci mogli zatańczyć przy przebojach z dawnych lat. Uroczystość uświetnił tort.








![Komendant PSP i burmistrz Kartuz nagrodzili młodych plastyków [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/03/Komendant-PSP-i-burmistrz-Kartuz-nagrodzili-mlodych-plastykow-ZDJECIA-150x150.jpg)

Najnowsze komentarze