Zdolni z Pomorza

Zdolni z Pomorza będą wypoczywać w Świeradowie Zdroju

45 zdolnych uczniów z powiatu kartuskiego weźmie udział w obozie naukowo – artystycznym w Świeradowie Zdroju, organizowanym w ramach projektu pn.: „Zdolni z Pomorza”. Gmina Chmielno dofinansuje wyjazd 7 szczególnie zdolnych gimnazjalistów.

Fot.: Chmielno dofinansuje wyjazd 7 osób
W obozie uczestniczyć będzie młodzież z gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu kartuskiego, łowickiego, świdnickiego oraz tatrzańskiego. Z powiatu kartuskiego na obóz pojedzie 15 uczniów szkół ponadgimnazjalnych, 30 gimnazjalistów i 5 osób kadry.

Zobacz też: Bike Festiwal 2016 w Gdańsku w pierwszy weekend kwietnia

W ramach projektu uczestnicy obozu będą, między innymi, rozwijać kompetencje społeczne, umiejętności kluczowe, współpracować w grupie, a także nabywać wiedzę i umiejętności z różnych dziedzin nauki, sztuki, jak również podejmować działania na rzecz środowiska. Młodzież, rzecz jasna będzie wspólnie wypoczywać i zwiedzać region. Pojedzie też na wycieczkę do Czech.

Reklamy

Dofinansowanie z budżetu powiatu kartuskiego wynosi 17.415, dofinansowanie z budżetu gmin – 6.900 zł, a wpłaty własne uczestników – 15.300zł

Skomentuj: Zdolni z Pomorza  będą wypoczywać w Świeradowie Zdroju 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*