Zawodnik GKS Cartusia wygrał Mistrzostwa Polski U18!

Zawodnik GKS Cartusii Krzysztof Różnicki zdobył w miniony piątek złoty medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w lekkoatletyce!

W biegu eliminacyjnym Krzysztof Różnicki wygrał swoją serię i awansował do finału. Podczas walki o medale zawodnik Cartusii miał bardzo trudne zadanie, gdyż przyszło mu się zmierzyć z rywalami, z którymi przegrał na hali zdobywając wówczas brązowy medal. Na biegu finałowym Krzysztof na 300 m do mety  wyszedł na prowadzenie i wygrał Mistrzostwa Polski U18.

Poza Krzysztofem Różnickim w Poznaniu startowała również Weronika Mikołajewska z GKS Żukowo na 1500m (16 miejsce) oraz Daniel Marszk (GKS Cartusia) na 3000 metrów (14 miejsce).