Zapewnij sobie swobodny dostęp do natury w mieście – zamieszkaj na osiedlu z prywatnym parkiem

Zapewnij sobie swobodny dostęp do natury w mieście – zamieszkaj na osiedlu z prywatnym parkiem

Pandemia niewątpliwie wpłynęła na wiele aspektów naszego życia. Również rynek nieruchomości odczuł jej oddziaływanie. Teraz, jedną z najważniejszych kwestii, jakie zyskały na znaczeniu, przy wyborze swojego wymarzonego mieszkania, jest dostęp do zieleni.

Wpływ natury na życie człowieka jest nieoceniony. W ludziach drzemie potrzeba regularnego kontaktu z przyrodą. Gdy ta relacja została przerwana przez ograniczenia pandemiczne, wiele osób w większym stopniu zaczęło doceniać swobodny dostęp do natury. Restrykcje związane z przemieszczaniem się sprawiły, że niektórzy zostali niejako skazani na swoje najbliższe otoczenie. I tylko nieliczni szczęśliwcy mogli cieszyć się prawdziwą zieloną oazą. Dostrzegając ten trend oraz chcąc znaleźć najlepszą odpowiedź na potrzeby przyszłych mieszkańców, deweloper Domesta wraz z początkiem kwietnia zaprezentował swoją najnowszą inwestycję – Leszczynowy Park.

Architekci, świadomi istoty obecności natury w życiu człowieka, zaprojektowali osiedle z własnym kompleksem parkowym, gdzie przygotowali atrakcje i strefy rekreacyjne dla osób w każdym wieku. Najmłodsi użytkownicy przestrzeni będą mogli korzystać z naturalnego placu zabaw wraz z tyrolką, ścianką wspinaczkową na kopcu oraz bezpiecznymi trampolinami. By zadbać o prawidłowy rozwój motoryki oraz koordynacji ruchowej dzieci, zaaranżowano również ogród sensoryczny. Na osiedlu zastosowano wiele rozwiązań ekologicznych. Obecność ogrodu deszczowego pomoże zadbać o dobrą retencję wody, natomiast prywatny warzywnik oraz mini sad pozwoli wyhodować własne rośliny. Otoczenie zostało wyposażone również w liczne miejsca rowerowe oraz ławki, hamaki i stoły piknikowe, przy których będzie można zacieśniać sąsiedzkie relacje. Na terenie parku przygotowano także strefę dla aktywnych wraz z urządzeniami siłowni zewnętrznej oraz ścieżkę zdrowia. Całość zielonego kompleksu zostanie oddzielona od ruchu samochodowego oraz odpowiednio oświetlona, by stworzyć miejsce bezpieczne i przyjazne całym rodzinom.

Na osiedlu Leszczynowy Park, pośród ponad 16 300 m2, zlokalizowanych zostanie sześć budynków, w których powstaną 252 mieszkania o różnorodnych metrażach (27-97m2) wraz z ogródkami lub przestronnymi balkonami. Obecność cichobieżnych wind, podziemnych hal garażowych, komórek lokatorskich oraz specjalnych miejsc do przechowywania rowerów pomoże w zapewnieniu odpowiedniego komfortu życia.

Lokalizacja osiedla w dzielnicy Gdańsk Jasień, przy ul. Leszczynowej gwarantuje ciszę i spokój wraz z doskonałym dostępem do centrum miasta. W sąsiedztwie znajduje się wiele punktów handlowo-usługowych, placówek edukacyjnych oraz miejsc rekreacji. Rozwinięta infrastruktura komunikacyjna pozwala na swobodne przemieszczanie się po całym Trójmieście.

Obecnie do sprzedaży wprowadzono mieszkania z pierwszych dwóch budynków (nr 1 oraz 3). Przewidywany termin oddania obiektów do użytku to 31.10.2022 r.

To już druga inwestycja wprowadzona w tym roku do sprzedaży przez dewelopera Domesta. Z początkiem roku oferta została wzbogacona o osiedle Robinia. Miejsce skąpane w zieleni, położone w otulinie Jaru Wilanowskiego na Gdańskim Chełmie. Gdzie najbliższa okolica stwarza wymarzone warunki do rekreacji, oferuje liczne ścieżki spacerowe, zadaszone miejsca wypoczynku, staw, mini amfiteatr, rozległe place zabaw, boisko, siłownię, mini golfa, tenisa stołowego, szachy i wiele innych. Deweloper stawia duży nacisk na zieleń i bliskość natury w swoich nowych inwestycjach, czego dowodem jest Robinia oraz Leszczynowy Park.

W celu uzyskania większej ilości informacji o inwestycjach, zapraszamy Państwa do kontaktu lub odwiedzin w biurze sprzedaży dewelopera Domesta, gdzie z pomocą wirtualnej makiety Specjaliści ds. sprzedaży będą mogli Państwu zaprezentować całą inwestycję oraz udzielić wszelkich niezbędnych informacji.

Bądź na bieżąco!
O wszystkich nowościach i faktach z życia inwestycji deweloper informuje również na firmowym profilu na Facebooku.

DOMESTA Sp. z o.o.
ul. Budowlanych 68 B,

80-298 Gdańsk
www.domesta.com.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*