Zakończenie roku szkolnego klas 4-6 w Żukowie [ZDJĘCIA]

Zakończenie roku szkolnego to radosny czas podsumowania osiągnięć uczniów i powitania wyczekiwanych wakacji. Podczas tej ważnej uroczystości uczniom towarzyszyli nauczyciele, rodzice a także zaproszeni goście. Zobacz zdjęcia!

zakonczenie_roku_015

Obraz 1 z 55

fot. Alicja Hinc

Uczniowie odebrali świadectwa, najzdolniejsi otrzymali książki i statuetki. Wyróżniono uczniów z najlepszą średnią, a tych którzy odznaczyli się w konkursach na różnych szczeblach wyróżniono w czwartek, podczas uroczystego spotkania na hali. 

Specjalne nagrody otrzymali m.in.: uczniowie ze 100% frekwencją, członkowie samorządu uczniowskiego, członkowie sztandaru, uczniowie z obsługi technicznej, zdolni sportowcy i stypendyści. 

Zobacz też: Rozdanie proporczyków najzdolniejszym uczniom w Żukowie [ZDJĘCIA]

Na zakończenie roku szkolnego do Szkoły Podstawowej im. Obrońców Wybrzeża przybył wieloletni przyjaciel szkoły, przewodniczący Komisji Oświaty i Kultury – Tyberiusz Treder

Rok 2016/17 dobiegł końca. Trudny rok, pełen wyzwań i trudnych wyborów, trudnych decyzji. – rozpoczął Tyberiusz Treder. – Jednak nadzieja to jest to co jest światłem na lepszą przyszłość, bardzo wierze w to, że tak będzie. Wam, młodym ludziom dziękuje za postawę, jest w was mnóstwo energii, radości. Liczymy na wasze dobre wspomnienia w przyszłości z nauki w tej wspaniałej szkole. Dziękuje wszystkim, pani dyrektor, rodzicom i administracji. Zawsze podchodzę do tego emocjonalnie, bo poświęciłem wiele lat pracy dla tej szkoły i tej społeczności. Dzieciom życzę udanych wakacji, wielu przygód i słońca. Obyście wracali do szkoły bezpiecznie po wakacjach! – podsumował radny.

W trakcie uroczystości tradycyjnie podziękowano również nauczycielom najbardziej zaangażowanym w rozwój szkoły i pomoc uczniom. Ogromny aplauz usłyszał Ryszard Wicki, który otrzymał specjalną statuetkę w podziękowaniu za jego pracę z uczniami, i nauczanie ich gry w szachy. Jego podopieczni uzyskali brązowy medal w igrzyskach wojewódzkich.

Skomentuj: Zakończenie roku szkolnego klas 4-6 w Żukowie [ZDJĘCIA]

Jeden Komentarz

  1. Z całym szacunkiem dla pracy nauczycieli odpowiedzialnych za organizację tego apelu, wierzę w ogrom działań i starań, aby wszystko było ok… TYLKO, ŻE NIE BYŁO OK, apel trwający przeszło 2 godziny był skierowany właściwie wyłącznie do szóstoklasistów. Dzieci z młodszych klas powciskane, brak tlenu, dłużące się podziękowania, nagrody, wyróżnienia itd. Szóstoklasiści powinni zostać pożegnani na odrębnej uroczystości, w której np. mogliby uczestniczyć również rodzice-bez ścisku, przepychania i niepotrzebnego zamętu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*