Już dzisiejszego wieczoru odbędzie się kolejna gala sportów walki w Kartuzach, czyli Puchar Kaszub w Kick – Boxingu i MMA. W czwartek w oficjalnym ważeniu zawodników, wzięli udział reprezentanci Polski i Węgier.

Już dzisiejszego wieczoru odbędzie się kolejna gala sportów walki w Kartuzach, czyli Puchar Kaszub w Kick – Boxingu i MMA. Po raz pierwszy odbywać się będzie w nowej, międzynarodowej formule, bo jako mecz międzypaństwowy Polska – Węgry. Rozgrywany będzie w ramach obchodów 100-rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.
W czwartek w oficjalnym ważeniu zawodników, wzięli udział reprezentanci obu krajów. W piątek obejrzeć będzie można 12 walk kickboxerskich oraz extrafighty MMA. Naprzeciw siebie staną reprezentanci Polski i Węgier.
Początek meczu o godz. 20, tradycyjnie w hali sportowo – widowiskowej przy ul. Piłsudskiego w Kartuzach.
fot. Michał Konkol


![Goście z Wendelstein zapoznali się z firmami z gminy Żukowo [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/10/Wendelstein2-150x150.jpg)
![Wypadek w Skrzeszewie. Poszkodowana jedna osoba [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/04/wypadek-skrzeszewo-2-150x150.jpg)





Najnowsze komentarze