Zmiana organizacji ruchu w Kartuzach obowiązywać będzie tylko w czwartek 1 listopada, w godzinach od 6.00 do 22.00

Wszystkich Świętych – zmiana organizacji ruchu w Kartuzach i Żukowie

Zbliżający się 1 listopada to czas wzmożonego ruchu na drogach. W związku z tym Urzędy Miejskie w Kartuzach oraz Żukowie informują o zmianach organizacji ruchu

Zmiana organizacji ruchu w Kartuzach obowiązywać będzie tylko w czwartek 1 listopada, w godzinach od 6.00 do 22.00

Z uwagi na wzmożony ruch pojazdów w rejonie żukowskiego cmentarza dojdzie do czasowej zmiany organizacji ruchu. Obowiązywać będzie ona od godziny 12.00 we środy (31 października) do godziny 22.00 dnia następnego (czwartek, 1 listopada). Zmiana organizacji ruchu polegać będzie na wyłączeniu z ruchu części ul. 3 Maja od skrzyżowania z drogą a Otomino do piekarni GS-Żukowo.

Osoby odwiedzające cmentarz proszone są o zapoznanie się ze zmianami i korzystanie z wyznaczonych parkingów w niedalekiej odległości cmentarza. Zmiana organizacji ruchu w tym czasie ma na celu usprawnienie ruchu pojazdów w okolicach cmentarza oraz zapewnienie bezpieczeństwa pieszym.

Reklamy

W Kartuzach zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywać tylko w czwartek, 1 listopada w godzinach od 6.00 do 22.oo. Na części ulic Mickiewicza, Słowackiego i Chmieleńskiej obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy. 

Na całej długości ul. Klasztornej obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy. 

Na parking przy ul. Klasztornej i Wzgórze Wolności będzie można wjechać wyłącznie od ul. Klasztornej – nie będzie możliwości skrętu w Klasztorną ze Wzgórza Wolności. 

Zmiana organizacji ruchu w Żukowie obowiązywać będzie od 31 października (środa) od godz. 12.00 do 1 listopada (czwartek) do godz. 22.00

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*