WOŚP w powiecie kartuskim

WOŚP w powiecie kartuskim. Sprawdźcie gdzie zagra w tym roku [ZDJĘCIA]

XXV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę, 15.01.2017 r. . W tym roku orkiestra gra pod hasłem „Dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom” . Jak co roku w największych miastach Polski będą odbywały się duże imprezy. Powiat kartuski również będzie kwestować !

no images were found

WOŚP w powiecie kartuskim:

Kartuzy – Kartuskie Centrum Kultury zaprasza wszystkich od godziny 15:00. Na scenie pojawią się między innymi :
Zespół dziecięcy „Krôsniăta”, Anna Brzeska, Hubert, VOX CORDIS, Beata Sypion, TUROK, Szubi Dubioraz zespoły taneczne i muzyczne działające przy KCK. Podczas występów odbywać się będą licytacje.

Zobacz też: Ferie w Chmielnie: „Nocna Kraina”

Somonino – start o godzinie 15:30. W programie : występ zespołów : Kolorowe Atrakcje oraz Mat Miusic , a dla dzieci cyrkowe atrakcje.

Reklamy

Chmielno – rozpoczęcie o 15:00 w Domu Kultury w Chmielnie. W programie występ finalistki Kaszubskiego Idola oraz zespołu Delecto.

Żukowo – o 13:00 wystartuje biegiem pt. „ Policz się z cukrzycą i ucz się pierwszej pomocy”. Biegacze mogą wybrać dystans 2 lub 4 km. Dla każdego uczestnika na mecie czekać będzie medal i ciepła zupa, a dla najlepszych puchary i dyplomy. Elektroniczne zapisy na bieg : https://elektronicznezapisy.pl/event/1180.html

O 15:00 gmina Żukowo zacznie kwestować na hali widowiskowej Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II. Tam na wszystkich przybyłych gości będą czekały zabawy, licytacje, fotobudka oraz występy lokalnych artystów, Wisienką na torcie będzie występ Weroniki Korthals.

Sierakowice – w turnieju, który rozegrany zostanie na orliku przy Gimnazjum w Sierakowicach, zagrają dwa zespoły Panter oraz drużyny KS Kamienica Królewska, GKS Sierakowice oraz WKS FC Gowidlino. 

Skomentuj: WOŚP w powiecie kartuskim. Sprawdźcie gdzie zagra w tym roku [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*