Wkrótce kolejna wycieczka Naszej Gminy Żukowo. Zainteresowanie jest ogromne

Wkrótce kolejna wycieczka Naszej Gminy Żukowo. Zainteresowanie jest ogromne

Stowarzyszenie Nasza Gmina Żukowo szykuje kolejną wycieczkę – tym razem do Stryszej Budy (gm. Kartuzy) do Kaszubskiego Parku Miniatur i Gigantów. Zainteresowanie wyjazdem, jak mówi radna M. Zmudzińska, jest naprawdę duże.

Tym razem Stowarzyszenie Nasza Gmina Żukowo wraz z radnymi z Klubu Radnych Nasza Gmina Żukowo zapraszają mieszkańców gminy do Kaszubskiego Parku Miniatur i Kaszubskiego Parku Gigantów.

Wyprawa odbędzie się już 25 sierpnia. Zbiórka odbędzie się o godzinie 9, na miejscu wycieczkowicze spędzą około 3-4 godzin plus około 50 minut dojazdu w każdą stronę (jeśli nie będzie korków).

Reklamy

Stowarzyszenie Nasza Gmina Żukowo zapewnia bezpłatny dojazd autokarami oraz wejście do trzech parków.

-Będzie to niesamowita wyprawa w świat, zobaczymy wyjątkowe budynki znane na całym świecie, a zrealizowane w miniaturze, zobaczymy park gigantów. Na miejscu znajdują się również liczne place zabaw – zachęca żukowska radna Mariola Zmudzińska. – Na zakończenie pobytu pełnego przygód, planowane jest ognisko.

Ze względu na tematykę, do wyprawy stowarzyszenie zachęca głównie starsze dzieci z rodzicami/babciami/dziadkami, ale i zaprasza wszystkich chętnych. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy zostały ogłoszone, decyduje kolejność zgłoszeń, do wtorku 22 sierpnia do godziny 12. Kontakt: naszagminazukowo@wp.pl.

-Ten wyjazd to już kolejne działanie naszego Stowarzyszenia Nasza Gmina Żukowo w ramach projektu integracyjno-edukacyjnego skierowanego do mieszkańców gminy Żukowo. Będą kolejne działania, koncerty, atrakcje i spotkania – dodaje M. Zmudzińska.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*