Wkrótce kiermasz charytatywny dla Milanka

Wkrótce kiermasz charytatywny dla Milanka

Rada Rodziców przy ZKiW w Gołubiu (gm. Stężyca), proboszcz Parafii w Gołubiu oraz rodzina Milana Meyny serdecznie zapraszają wszystkich na kiermasz charytatywny dla Milanka, który odbędzie się w Wielką Sobotę 30 marca w godzinach 10.30-13.30 (podczas święcenia pokarmów) na placu przy kościele w Gołubiu.

Podczas kiermaszu będzie można nabyć domowe ciasta oraz piękne dekoracje wielkanocne. Milanek, nasz mały bohater, dzielnie walczy z chorobą, a jego determinacja oraz uśmiech stanowią dla nas ogromną inspirację. Naszym celem jest wesprzeć go i jego rodzinę w walce o zdrowie. Dlatego zachęcamy wszystkich do udziału w kiermaszu oraz do wsparcia finansowego na jego leczenie. Cały dochód z sprzedaży zostanie przeznaczony na jego leczenie.

Dołączcie do nas i wspólnie bądźmy częścią tej szlachetnej inicjatywy. To wyjątkowa okazja, aby wziąć udział w lokalnym wydarzeniu charytatywnym oraz zakupić na wielkanocny stół pyszne domowe wypieki oraz piękne dekoracje wielkanocne.

Reklamy

Serdecznie zapraszamy i razem sprawmy, że tegoroczne Święta Wielkanocne staną się nie tylko czasem radości, ale także solidarności i wsparcia dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy.

Leczenie Milanka można również wesprzeć TUTAJ oraz TUTAJ.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*