Tegoroczny Wielki Przejazd Rowerowy był wyjątkowy. Uczestniczyło w nim tysiące rowerzystów, rolkarzy i deskarzy między innymi z Tczewa, Kartuz, Wejherowa i innych pomorskich miejscowości. Zobacz zdjęcia!
Zobacz też: Wielki Przejazd Rowerowy: start w Kartuzach [ZDJĘCIA]
Wielki Przejazd Rowerowy odbył się w tym roku już po raz dwudziesty. Był jubileuszowy, rekordowy i wyjątkowy. Organizatorzy w tym roku postanowili wprowadzić kilka istotnych zmian. Zmienili trasę przejazdu przez Gdańsk i miejsce finału imprezy. Przenieśli koncerty wewnątrz peletonów. Nowością był też Peleton Zachodni, który po raz pierwszy wyruszył z Kartuz do Trójmiasta.


![Wielki Przejazd Rowerowy: z Kartuz przez Żukowo do Gdańska [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/06/przejazd_rowerowy_022-150x150.jpg)
![Wielki Przejazd Rowerowy: start w Kartuzach [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2016/06/Wielki-Przejazd-Rowerowy-start-w-Kartuzach-ZDJECIA-150x150.jpg)

![Szkolny Rok Sportowy w gminie Żukowo podsumowany! [ZDJĘCIA]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2017/06/szkolny_rok_sportowy_zukowo_013-150x150.jpg)

![Poseł Janusz Śniadek, PIS – „Na Dywaniku” [14.03.2018]](https://zkaszub.info/wp-content/uploads/2018/03/Janusz-Śniadek-Na-Dywaniku-2018-zKaszub-info-150x150.jpg)

Najnowsze komentarze