W Staniszewie odbył się kolejny Piknik Rodzinny! [ZDJĘCIA] 2019

W Staniszewie odbył się kolejny Piknik Rodzinny! [ZDJĘCIA] 2019

W Staniszewie odbył się już kolejny Piknik Rodzinny! W gorących promieniach słońca bawili się tam uczniowie, rodzice, pracownicy oraz przyjaciele szkoły. Na gości przygotowane było wiele ciekawych atrakcji.

[Not a valid template]W niedzielę (2 czerwca) w Staniszewie odbył się kolejny Piknik Rodzinny. W gorących promieniach słońca, przez kilka godzin, świetnie bawili się tam uczniowie, rodzice, pracownicy oraz przyjaciele szkoły. Dzięki wielu atrakcjom i konkursom, wspaniałym występom, pysznym smakołykom, zaangażowaniu i szczodremu sercu bardzo wielu osób wszyscy bawili się fantastycznie.

W trakcie pikniku odbywały się liczne konkursy, m. in. sportowe i profilaktyczne. Na scenie wystąpili uczniowie, nauczyciele, szkolna grupa wolontariatu „Głos Serca”, zespół teatralny, zespół kaszubski „Skowronki”. Poza sceną na gości czekały liczne atrakcje: freestyle „piłkarski”, pokazy pierwszej pomocy organizowane przez OSP Staniszewo, zjeżdżalnie dla dzieci, strzelanie z wiatrówek, stoiska kulinarne.

Reklamy

Organizatorzy – pracownicy Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Wybickiego W Staniszewie, Rada Rodziców, Koło Gospodyń Wiejskich w Staniszewie oraz Stowarzyszenie „Szkoła na Miotle” – dziękują wszystkim sponsorom i ofiarodawcom. Wszystkim, którzy poświęcili swój czas i wysiłek w przygotowanie i przeprowadzenia tej wspaniałej imprezy, a także wszystkim, którzy przybyli do szkoły, by wspólnie się bawić.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*