Top Inwestycje Komunalne – oddaj swój głos na Stężycę

Ubiegłoroczne modernizacje w gminie Stężyca całkowicie odmieniły jej krajobraz. Została to docenione w ogólnopolskim konkursie inwestycji komunalnych.

fot. UG Stężyca

Konkurs Top Inwestycje Komunalne organizowany jest od siedmiu lat przez Grupę PTWP oraz portalsamorzadowy.pl. Jego celem jest ukazanie skali inwestycji komunalnych oraz ich skutków dla gospodarki, regionu i mieszkańców. Każdego rok jednakże organizatorzy przykładają wagę do różnych aspektów poszczególnych edycji. Tym razem 50% pozycji na liście nominowanych będą zajmować proekologiczne projekty antysmogowe oraz koncepcje rozwijające ideę smart cities.

Wieloetapowa inwestycja w gminie Stężyca, która została oddana do użytku w roku 2017, znajduje się w gronie 30 samorządów z całej Polski nominowanych w konkursie. W drugim etapie głos należeć będzie do członków Rady Konsultacyjnej, którzy spośród nominowanych projektów wskażą swoich faworytów.

Jednocześnie swoją ulubioną inwestycję wskażą czytelnicy portalu. Głosować na swojego konkurenta można na stronie konkursu. Stężycki projekt występuje tam pod nazwą „Kompleksowa Rewitalizacja Gminy Stężyca”.

Wręczenie nagród zwycięzcom nastąpi w połowie maja, podczas trwania Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*