Tańce oraz wybór króla i królowej na balu karnawałowym seniorów

Tańce oraz wybór króla i królowej na balu karnawałowym seniorów

W środowe popołudnie członkowie kartuskiego Klubu Seniora spotkali się na zabawie karnawałowej. Seniorzy wirowali w tańcu, po raz kolejny udowadniając, że wspaniale bawić się można w każdym wieku. Zobacz zdjęcia!

Seniorzy należący do Klubu Seniora, który działa w Centrum Wsparcia Społecznego w Kartuzach w środę po południu spotkali się na dorocznym balu. Na zabawę przybyli w fantazyjnych, wykonanych przez siebie na warsztatach maskach. Zarówno panie, jak i panowie prezentowali się pięknie. Do tańca nikogo nie trzeba było namawiać – parkiet był pełen przez cały wieczór. O wspaniałą oprawę muzyczną zadbał zespół Amando.

Bawiącym się seniorom towarzyszyli burmistrz Kartuz Mieczysław Grzegorz Gołuński wraz z zastępczynią Sylwią Biankowską oraz Mirosławą Grubą, kierownik CWS. Ważnym punktem wieczoru były wybory króla i królowej balu. Tańczących uczestników zabawy oceniało jury, które po burzliwych obradach, wyłoniło najbardziej zaangażowanych tancerzy.

Reklamy

Tytuł Królowej Balu zdobyła Lucyna Kwidzińska, a Króla Balu – Franciszek Holk-Łebiński. W organizację balu zaangażowano Wolontariuszy Klubu Wolontariatu Warto.

Więcej zdjęć TUTAJ.

Urząd Miejski w Kartuzach, Oprac. A.B.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*