Tak minęły Morsowe Mikołajki!

Tak minęły Morsowe Mikołajki!

Morsowe Mikołajki, organizowane przez „Przodkowskie Morsy”, odbyły się już po raz 5. Jak co roku, w okolicy 6 grudnia „morsy” z Przodkowa organizują to wspaniałe wydarzenie dla najmłodszych. Zobacz zdjęcia!

Również w tym roku w niedzielę 3 grudnia nad Jeziorem Białym w Grzybnie (gm. Kartuzy) odbyło się morsowanie z okazji Mikołajek. Najmłodsi uczestnicy wystartowali w V Biegu Mikołajkowym pod patronatem Klubu Sportowego „Przodkowskie Morsy”, a następnie z animatorem mogli uczestniczyć w zabawach.

Nie zabrakło również Świętego Mikołaja z workiem prezentów. Jedną z głównych atrakcji była wizyta alpak na miejscu morsowania. Barwikowe czworonogi cieszyły się dużym zainteresowaniem, a dzieci chętnie z nimi spacerowały i karmiły je.

Reklamy

Nieco starsi mogli uczestniczyć w biegach oraz spacerze Nordic Walking. Nie zabrakło gorącej grochówki, ciepłego kakao oraz słodkiego poczęstunku. Wszystko to odbyło się dzięki środkom pozyskanym w ramach konkursu dla organizacji pozarządowych organizowanego przez wójta gminy Przodkowo.

img-20231204-wa0001

Zdjęcie 1 z 17

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*