5 września planowane jest rozpoczęcie prac polegających na wykonaniu nawierzchni bitumicznej na ul. Św. Floriana w Leźnie oraz ul. Mickiewicza w Chwaszczynie – informuje Urząd Gminy w Żukowie.
Tag: komunikat
Kartuzy. „Gmina złożyła zapotrzebowanie na węgiel w ilości obejmującej wszystkich mieszkańców…”
Gmina Kartuzy opublikowała dziś kolejny komunikat, związany z dystrybucją węgla przez magistrat, zgodnie z ustawą, przyjętą ostatnio przez rząd. „Na obecnym etapie, przygotowując się do sprzedaży węgla na swoim terenie, czekamy na decyzje instytucji nadrzędnych” – czytamy.
Gm. Kartuzy. Urząd przygotowuje się do sprzedaży węgla
Zgodnie z decyzją rządu, samorządy będą mogły sprzedawać węgiel po korzystnej cenie. Do działań z tym związanych przygotowuje się już gmina Kartuzy, o czym poinformowała w wysłanym mediom komunikacie. Więcej mamy dowiedzieć się wkrótce.


