fot. Elżbieta Lejk /zKaszub.info

Spotkanie branży turystycznej na gdańskich Nowych Trendach w Turystyce

Nowe Trendy w Turystyce to coroczne jednodniowe spotkanie dla branży turystycznej. Na przybyłych czekały prelekcje, wystawy oraz konkursy.

[Not a valid template]Piątkowe (6 kwietnia) targi ponownie odbyły w Europejskim Centrum Solidarności. NTT to największe tego typu spotkanie branży turystycznej na Pomorzu. Poprowadził je znany dziennikarz, Jarosław Kuźniar. Na zainteresowanych czekał szeroki wachlarz prelekcji, poprowadzonych przez ponad 20 ekspertów z kraju i z zagranicy.

Jedną z pierwszych konferencji zaprezentowała Julia Izmałkowa, psycholog, założycielka i CEO firmy IZMAŁKOWA. W czasie prezentacji pt. „Truth is better than trends” przedstawiała zebranym gościom w jaki sposób prawdy na temat współczesności wpływają na branżę turystyczną. Niejako uzupełnieniem tego była prelekcja na temat videomarketingu. Prelegenci – Magdaleny i Bartłomieja Daniłosiów – w czasie swojego wystąpienia tłumaczyli w jaki sposób budować markę i popularność za pomocą stories w mediach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram.

Reklamy

Konferencja, która z pewnością mocno zainteresowała gdańszczan dotyczyła projektu „Nautilus Gdańsk”, czyli egzotycznego oceanarium, które w przyszłości ma być jedną z największych rozrywek miasta. Na cały kompleks składać się będzie oceanarium z jaskiniami 5D+, kompleksu basenów i saun, egzotyczna laguna, pasaż handlowo-gastronomiczny, czterogwiazdkowy hotel oraz centrum usług medycznych. Na targach ten temat poruszyła Aleksandra Dulkiewicz, zastępca prezydenta Gdańska ds. polityki gospodarczej, dr Krzysztof Celuch oraz Marek Nowara – prezes PFI Future z Wrocławia, która jest głównym inwestorem projektu. W czasie konferencji została zaprezentowana wizualizacja oceanarium.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*