Śmiertelny wypadek na trasie Kartuzy – Dzierżążno. Zginął 23-latek

Śmiertelny wypadek na trasie Kartuzy – Dzierżążno. Zginął 23-latek

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj rano na trasie Kartuzy – Dzierżążno. Jak wstępnie ustalili mundurowi, kierujący samochodem marki Audi na prostym odcinku drogi z nieustalonej przyczyny zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym. Niestety, mimo reanimacji w wyniku zdarzenia zginął 23-latek.

Dzisiaj przed godziną 7 oficer dyżurny kartuskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na trasie Kartuzy – Dzierżążno. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci oraz służby ratunkowe.

Mundurowi wstępnie ustalili, że 23-letni kierowca pojazdu marki Audi na prostym odcinku drogi z nieznanych dotąd przyczyn, zjechał przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się czołowo z pojazdem ciężarowym. Niestety, pomimo podjętej reanimacji, w wyniku poniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniósł 23-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego.

Reklamy

Funkcjonariusze pracujący na miejscu zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny miejsca wypadku, pojazdów oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Teraz sprawą wypadku zajmą się śledczy, którzy dokładnie będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*