„Smacznie Zdrowo Domowo”, czyli zdrowa, swojska żywność w „stolicy Kaszub”

„Smacznie Zdrowo Domowo”, czyli zdrowa, swojska żywność w „stolicy Kaszub”

Swojskie wędliny, doskonałe sery, własnej roboty pierogi i wiele innych zdrowych produktów znajdziesz w nowym na mapie Kartuz sklepie z żywnością, znajdującym się w tak zwanym „podwórku” przy Rynku w Kartuzach.

„Smacznie Zdrowo Domowo” to miejsce stworzone z pasją, gdzie miłośnicy dobrej jakości jedzenia znajdą coś dla siebie. Wśród asortymentu sklepu, który znajdziemy w „podwórku” przy kartuskim Rynku, znaleźć można m. in. własnej roboty pielmieni i pierogi – z mięsem, twarogiem, kapustą czy ziemniakami.  Na tym oczywiście nie koniec.

Sympatycy przeróżnych serów również znajdą tutaj coś dla siebie. W ofercie sklepu „Smacznie Zdrowo Domowo” nie brakuje m. in. serów kozich w różnych smakach. Niewątpliwą „perełką” są też rzemieślnicze wędliny wysokiej klasy, odbiegające znacząco od tych, serwowanych w sieciowych marketach spożywczych.

Na półkach sklepu „Smacznie Zdrowo Domowo” znaleźć można też najróżniejsze konfitury, miody (z malinami, truskawkami bądź cytryną) oraz całą gamę produktów bezglutenowych – m. in. makarony, płatki owsiane czy mieszanki mąk. Musicie koniecznie odwiedzić to miejsce, którego asortyment z miejsca pokochacie!

Więcej o żywności, jaką znaleźć można w sklepie „Smacznie Zdrowo Domowo”, dowiecie się z tej strony na Instagramie.

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*