fot. Rebelia Kartuzy

Rebelianci z Kartuz walczyli w Pile i Kaliszu [ZDJĘCIA]

Rebelianci z Kartuz walczyli w Pile i Kaliszu. Zawodnicy uczestniczyli w Gali Boksu i K1 w Pile oraz Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Full-contact w Kaliszu.

DSC_4729

Zdjęcie 1 z 10

fot. Rebelia Kartuzy

W Gali Boksu i K1 w Pile, która odbyła się w miniony weekend, wzięli udział Bartłomiej Arent, Nikodem Bigus oraz Joachim Żołnowski.

Zobacz też: Polish Fighter Cup: Rebelianci z medalami [ZDJĘCIA]

Bartłomiej Arent pokonał reprezentanta gospodarzy Dawida Sieka 3:0. Bartłomiej Bigus zmierzył się z Jakubem Szymanowskim. Werdykt sędziów nie był jednomyślny. Jeden z jurorów zwycięzcę walki upatrywał w mieszkańcu Kartuz, dwóch innych uznało zwycięstwo zawodnika z Piły.

Reklamy

Najbardziej widowiskowa okazała się walka Joachima Żołnowskiego i Dawida Nitka. Joachim przegrał w 2 rundzie przez RSC.

– Zebraliśmy cenne doświadczenie w walkach zawodowych mówi Patryk Zaborowski.Wracamy z jedną wygraną i dwoma przegranymi. Wyciągamy wnioski z naszych walk, aby wrócić jeszcze bardziej zmotywowani i głodni zwycięstwa – zapewnia trener.

W kaliskich Mistrzostwach Polski Młodzieżowców Full- contact, czyli zawodników w przydziale wiekowym 18-23, kaszubską Rebelię z powodzeniem reprezentował Rafał Jaszczuk.  Z powodzeniem, bo do Kartuz wrócił ze srebrnym medalem i tytułem wicemistrza Polski Full-contact wagi superciężkiej.

W piątek, 3 listopada zawodnicy trenujący w Kaszubskim Centrum Sportów Walki w Kartuzach, wezmą udział w Mistrzostwach Świata Seniorów w Kickboxingu, które odbędą się na Węgrzech. W składzie kadry narodowej znaleźli się Mikołaj Krause 84 kg oraz Kamil Mateja 69 kg.

Pragniemy podziękować wszystkim kibicom, którzy dopingowali nas w Pile oraz przed ekranami TV. Dziękujemy za miłe słowa oraz wspaniały doping podczas gali – zaznacza Patryk Zaborowski.

Skomentuj: Rebelianci z Kartuz walczyli w Pile i Kaliszu [ZDJĘCIA]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*