Radna Kałużna ponownie zaprasza do udziału w Sąsiedzkim Sprzątaniu Lasu

Radna Kałużna ponownie zaprasza do udziału w Sąsiedzkim Sprzątaniu Lasu

Już drugi raz kartuska radna Klaudia Kałużna organizuje w Dzierżążnie Sąsiedzkie Sprzątanie Lasu. Wydarzenie już w ten weekend. Zobacz plakat!

Przypomnijmy – I edycja Sąsiedzkiego Wiosennego Sprzątania Lasu spotkała się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Dzierżążna, a pomysł docenił też burmistrz Kartuz Mieczysław G. Gołuński. Radna Klaudia Kałużna postanowiła więc ponownie zorganizować akcję.

-W zeszłym roku wydarzenie odniosło swego rodzaju sukces, ponieważ udało nam się wyzbierać ponad tonę śmieci. W związku z czym postanowiłam ponownie zorganizować wydarzenie, tym razem z nieco większym rozmachem, ponieważ na uczestników będą czekać miłe niespodzianki za trud włożony w wspólne oczyszczanie lasu – mówi K. Kałużna. – Cieszę się, że ta inicjatywa łączy ze sobą tak wiele różnych środowisk od samego zarządu gminy Kartuzy po lokalnych przedsiębiorców i harcerki. Dlatego zapraszam wszystkich do wzięcia udziału. Po wspólnym sprzątaniu odbędzie się ognisko przy którym posilimy się i miło spędzimy czas. Na uczestników czekają wszystkie niezbędne rzeczy do zbierania odpadów.

Reklamy

Druga edycja już w najbliższą sobotę 16 marca. Szczegóły znaleźć można poniżej na plakacie:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*