Przodkowo. Policja informuje o jutrzejszych możliwych utrudnieniach drogowych

Przodkowo. Policja informuje o jutrzejszych możliwych utrudnieniach drogowych

Z uwagi na zorganizowane przez środowisko rolnicze zgromadzenie publiczne w Przodkowie ograniczony będzie ruch samochodów. Rozpoczęcie zaplanowane jest jutro na godzinę 15 w Przodkowie.

Jutro od godziny 15 do 23, z uwagi na zorganizowane zgromadzenie publiczne w Przodkowie, mogą wystąpić utrudnienia dla zmotoryzowanych, gdzie ruch kołowy może być spowolniony przez pojazdy wolnobieżne.

W związku z tym od godziny 15 do 23 kierowcom poruszającym się pojazdami ciężarowymi na trasie Kartuzy-Gdańsk zalecamy, aby kierowali się na Żukowo.

Reklamy

Kierowcom pojazdów osobowych jadącym z Kartuz do Gdańska zalecamy aby kierowali się na drogę prowadzącą przez Kobysewo i Smołdzino lub bezpośrednio z Kartuz do Żukowa.

Zmotoryzowanym jadącym pojazdami ciężarowymi z powiatu wejherowskiego z miejscowości Łebno sugerujemy objazd przez Szemud.

Kierowcy poruszający się samochodami osobowymi z Pomieczyna w kierunku miejscowości Przodkowo, zalecamy przejazd przez Hopy w kierunku Grzybna.

Natomiast kierowcom jadącym z Miszewa do Kartuz sugerujemy objazd przez miejscowość Żukowo.

Tego dnia na trasach będą czuwać policjanci, którzy w razie dużych utrudnień w ruchu będą kierować na objazdy. Prosimy o stosowanie się do poleceń policjantów, którzy w przypadku znacznych utrudnień będą kierowali ruchem. Jednocześnie mundurowi apelują do wszystkich o większą cierpliwość i opanowanie oraz jeśli to możliwe, zmianę ewentualnych planów i gdy nie ma konieczności, o nie wyjeżdżanie na drogi, na których odbywać się mają protesty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*