Przebojowa Majówka 2019. Sobota w rytmie disco polo!

Przebojowa Majówka 2019. Sobota w rytmie disco polo!

Już po raz piąty w stężyckim Amfiteatrze zagrały największe gwiazdy disco polo. Tłumy fanów bawiły się ze swoimi ulubionymi artystami – Classic, M- Power, Boys, Andre, Mig, Defis, Power Play, Extazy, Playboys, Jorrgus, Jesika, Top Girls, Miły Pan, Czadoman oraz Piękni i Młodzi.

18052019_majowka-1

Zdjęcie 1 z 59

Przebojowa Majówka w Stężycy na stałe w pisała się już w kalendarz letnich imprez. Od sześciu lat tłumy fanów disco polo pojawiają się przed stężyckim Amfiteatrze by bawić się przy największych hitach. Kilkugodzinna impreza od lat ściąga do Stężycy rzesze fanów.

Na Przebojowej Majówce 2019 nie zabrakło gwiazd muzyki disco polo. Na scenie pojawiło się wielu artystów – Andre, Mig, Defis, Power Play, Extazy, Playboys, Jorrgus, Jesika czy Top Girls. Nie zabrakło również Classic, M-Power, Boys, Miłego Pana, Czadomana oraz Piękni i Młodzi. Impreza transmitowana była przez stację Polo TV, współorganizatora imprezy.

2 komentarze

  1. Impreza super
    Niestety za szybko zakończona gdy już publiczność bawi się w najlepsze godzina 23 i do widzenia gdy by nie to frekwencja była by znacznie wyższa.

  2. Fryderyk Klaman

    Na przebojowej majowce w stężycy tam było fajnie i fajna impreza

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*