Pow. kartuski. Radny Bystron o otwarciu przekopu Mierzei Wiślanej: „Uczestnictwo w tym wydarzeniu było czymś wielkim…”

Pow. kartuski. Radny Bystron o otwarciu przekopu Mierzei Wiślanej: „Uczestnictwo w tym wydarzeniu było czymś wielkim…”

Andrzej Bystron zabrał w mediach społecznościowych głos w sprawie uroczystości otwarcia przekopu Mierzei Wiślanej, w której brał udział. „W podobnym wydarzeniu uczestniczyłem już kiedyś w Kartuzach, gdy jako pierwszy kierowca przejechałem nowo otwartą obwodnicą. To są naprawdę piękne emocje ” – komentuje radny pow. kartuskiego.

Radny pow. kartuskiego Andrzej Bystron zdążył zasłynąć z bardzo sprecyzowanych poglądów, zarówno w sferze politycznej, jak również społecznej. Ostatnio miał on okazję uczestniczyć w uroczystości otwarcia kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną.

Radny podkreśla w zamieszczonym w mediach społecznościowych wpisie, że „to miejsce zostało już kiedyś nazwane Nowym Światem. Nie kryje też swojego zachwytu nad obiektem, o którym mówi obecnie cała Polska.

Reklamy

-Wziąć udział w wydarzeniu, które już następnego dnia będzie analizowane przez historyków i politologów pod różnym kątem, jest według mnie czymś wielkim – twierdzi Andrzej Bystron. – Już dzisiaj jestem szczęśliwy, że jako uczestnik zorganizowanej grupy Klubu Gazety Polskiej mogłem być tak blisko tego wydarzenia. Byłem pierwszą osobą, obok której po przekroczeniu śluzy statek płynął w kierunku Zatoki Gdańskiej.

Zobacz również: Radny o prawie do posiadania broni palnej: „Popieram, ale…”

Radny pow. kartuskiego porównuje otwarcie przekopu Mierzei Wiślanej do otwarcia I etapu obwodnicy Kartuz sprzed kilku lat.

-Jako pierwszy kierowca przejechałem nowo otwartą obwodnicą. To są naprawdę piękne emocje – dodaje.

 

 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*