Poszukiwany 42-latek zatrzymany przez policjantów z Sierakowic

Poszukiwany 42-latek zatrzymany przez policjantów z Sierakowic

Sprawne i skuteczne działania funkcjonariuszy z Sierakowic doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu oraz zatrzymania 42-letniego mężczyzny poszukiwanego do odbycia kary 2,5 roku pozbawienia wolności.

Policjanci z kartuskiej jednostki prowadzą cykliczne działania pod kątem ujawniania osób poszukiwanych. Mobilizują siły, by na podstawie posiadanych informacji sprawdzać miejsca, w których według ich wiedzy przebywają osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości.

Mundurowi również w trakcie swojej codziennej służby legitymując osoby, ustalają ich status w policyjnych systemach i sprawdzają, czy są poszukiwane.

Reklamy

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Sierakowicach, prowadząc działania pod kątem ujawniania osób poszukiwanych, zdobyli informację o miejscu przebywania osoby, która od pewnego czasu ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości.

42-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego został skazany przez sąd na karę 2,5 roku więzienia za kradzież z włamaniem. Policjanci doprowadzili zatrzymanego do swojej jednostki, skąd dzisiaj zostanie doprowadzony do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 2 lata i 6 miesięcy.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*