Pogrzeb druhów z OSP w Żukowie lada dzień

Pogrzeb druhów z OSP w Żukowie lada dzień

Podana została data pogrzebu Karoliny i Łukasza, druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Żukowie, którzy kilka dni temu zginęli, jadąc do wypadku drogowego. Ich śmierć poruszyła lokalną społeczność.

Pogrzeb druhny Karoliny i druha Łukasza z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Żukowie odbędzie się w środę 20 września.

Msza św. odprawiona zostanie o godz. 11 w kościele parafii Miłosierdzia Bożego w Żukowie przy ul. Siostry Faustyny. Po niej kondukt żałobny uda się ulicami Żukowa w stronę cmentarza.

Reklamy

W związku z pogrzebem w godzinach 12 – 15.30 poruszanie się pojazdami po Żukowie będzie utrudnione. Mowa przede wszystkim o odcinku między kościołem parafii Miłosierdzia Bożego w Żukowie, skąd wyruszy kondukt żałobny, a cmentarzem.

Ponadto tego dnia nie będzie możliwości osobistego załatwienia spraw w komórkach Referatu Środowiska i Rolnictwa znajdujących się w budynku OSP (dotyczy spraw związanych z wycinką drzew, bezpieczeństwem, porządkiem, ochroną środowiska oraz programem „Czyste powietrze”).

Tego dnia parking przy restauracji „Gryf” będzie niedostępny od rana, natomiast w godzinach 12 – 15.30 niedostępny będzie parking przy kościele WNMP.

Zobacz również: Żukowo. 2 wypadki śmiertelne. Zginęli strażacy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*