Pogoda na Kaszubach

Pogoda na Kaszubach na pięć dni: 5-9 września

Ostatnio aura zaskakuje nas bardzo często, dlatego warto sprawdzić jaka będzie pogoda na Kaszubach od 5 do 9 września!

Fot.: Waldek Kaiser
Pogoda pod koniec wakacji nas nie rozpieszczała. Temperatura w sierpniu była niska,  plażowanie nie zawsze sprawiało przyjemność. Za nami pierwsze dni września. Raz było upalnie, raz deszczowo. Sprawdźmy, jaka będzie pogoda na Kaszubach od 5 do 9 września!

Zobacz też: Dożynki w Przodkowie w strugach deszczu [ZDJĘCIA]

W poniedziałek niebo będzie zachmurzone i temperatura wyniesie od 13 do 17 stopni Celsjusza. Jednak z każdym dniem pogoda na Kaszubach będzie się poprawiać. We wtorek na niebie pojawi się niewielkie zachmurzenie, a termometry wskażą od 12 do 19 stopni. Od środy będzie słonecznie, temperatura tego dnia wyniesie od 12 do 22 stopni, a niebo będzie bezchmurne. W czwartek pojawi się lekkie zachmurzenie, ale temperatura sięgnie nawet do 24 stopni. Piątek będzie wyjątkowo ciepły, termometry wskażą od 14 do 25 stopni, a na niebie pojawią się liczne przejaśnienia.

Jak na wrzesień, zapowiada się piękna i słoneczna pogoda. Warto wykorzystać pogodną aurę na spacery czy plażowanie. Kto wie, być może to już ostatnie chwile na złapanie kilku promieni słońca na Kaszubach.  

Skomentuj: Pogoda na Kaszubach na pięć dni: 5-9 września

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*