Piraci, policjanci, rycerze i księżniczki w Borkowie

Zapusty, ostatni wtorek przed Wielkim Postem, jest w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II czasem zabawy, tańców, konkursów i przebierania się w przeróżne stroje. Od rana mali piraci, policjanci, rycerze, małe księżniczki, czerwone kapturki i różne inne postaci z kolorowego świata baśni paradowały po korytarzach szkolnych.

1-Bal karnawalowy w Borkowie - 2018 - zKaszub (8)

1-Bal karnawalowy w Borkowie - 2018 - zKaszub (8)
O godz. 9.00 dyrektor Józef Belgrau przywitał wszystkich na auli. Szkoła Tańca „Gabi” przygotowała bardzo ciekawy program oraz oprawę dźwięku i światła. Na parkiecie panowały takie hity jak Despacito (najlepszy utwór minionego roku), Bumerang, piłkarski taniec La copa czy Trole z bajki. Zabawę urozmaiciły ciekawe konkursy np. zręcznościowy z cytryną, „Jaki to serial?”, konkurs „Zgaduj zgadula”. Przez salę przeszły taneczne „pociągi”. Taniec Kaczuchy uniósł borkowskie maluchy w kolorowym rytmie. Wszystkie dzieci otrzymały nagrody: kalendarze i gry planszowe.

Wielkie uznanie należy się także nauczycielkom najmłodszych klas. Bardzo aktywnie włączyły się w zabawę. Zaskoczyły dzieci i innych pracowników szkoły wymyślnymi strojami z różnych epok i stron świata. Dla starszych klas po lekcjach przewidziana jest dyskoteka szkolna.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*