Piłkarki Olimpico Malbork bezkonkurencyjny w Kaliningradzie

Piłkarki Olimpico Malbork bezkonkurencyjny w Kaliningradzie

W dniach 7-9 września KKPN Olimpico przebywał w Rosji i mierzył się z zespołami miejscowymi jak i polskimi.

Jako, że PANTERY Sierakowice są w strukturze klubu z Malborka trener Jerzy Wnuk-Lipiński mógł powołać zawodniczki z Sierakowic na turniej w Rosji. W dniach 7-9 września KKPN Olimpico przebywał w Rosji i mierzył się z zespołami miejscowymi jak i polskimi.

W pierwszym dniu turnieju odbył się mecz przyjaźni Rosja – Polska, który wygrali gospodarze po rzutach karnych.W drugim dniu nastąpił turniej właściwy, gdzie piłkarki z Polski mierzyły się w grupie z trzema rosyjskimi zespołami oraz polskim Perła Olsztynek. Wszystkie mecze udało się wygrać. W trzecim, ostatnim dniu nastąpiły mecze półfinałowe i finał turnieju. Ponownie dziewczęta nie miały sobie równych.
KKPN Olimpico wystawił dwa zespoły w dwóch kategoriach 2006/2007 oraz 2008 i młodsze. W obu przypadkach zajął pierwsze miejsca.

Paulina Miotk oraz Wiktoria Malek PANTERKI z Sierakowic grały w starszej grupie choć Paulina jest z rocznika 2008. Mimo to dała sobie doskonale radę. Cztery zawodniczki PANTER zostały powołane na konsultację szkoleniową Kadry Pomorza w dniu 13 września. Są to właśnie Paulina, Wiktoria, Zuzanna Lemke oraz Oliwia Gniba. Jest też przedstawicielka w ścisłej osiemnastce Kadry Pomorza U-14 – Julkę Cyman, która 25 września grać będzie mecz międzywojewódzki.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*